Atlas Napojów Energetycznych

50,00 

26 w magazynie

Opis

Książka również dostępna również jako ebook.

Autor tej publikacji przez ponad rok zbierał, kupował, zdobywał rozmaite napoje energetyzujące z kraju i ze świata, od mniejszych i większych podmiotów odpowiedzialnych za markę i dystrybucję produktu, a następnie opisywał je na swoim prywatnym fejsbukowym profilu. Niniejsza książka jest zbiorem tych postów – trochę luźnych recenzji dotyczących smaku, aromatu i właściwości, a trochę jeszcze luźniejszych opowieści o małych polskich firmach i współczesnym kapitalizmie. Całość została uzupełniona wstępem autorstwa Pawła Starca oraz esejem opisującym całą historię słynnego konfliktu o napój „Tiger” od strony prawno-chronologicznej.

„Atlas napojów energetycznych” to łącznie sto dwadzieścia opisywanych napojów, czterysta pięćdziesiąt stron oraz osiemdziesiąt pięć fotografii.

Uwagi techniczne:
1. W przypadku wyboru opcji dostawy paczkomatem prosimy w odpowiednim polu wpisać kod wybranego paczkomatu. Pełna mapa paczkomatów oraz ich kodów znajduje się pod tym adresem -> https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.
2. W przypadku wyboru opcji odbioru osobistego można odebrać książkę w Warszawie, po uprzednim umówieniu się w naszej siedzibie przy ulicy Długiej 44/50. W chwili obecnej z uwagi na pandemię odbiory osobiste są bardzo utrudnione i trzeba uzbroić się w cierpliwość.
3. W przypadku specjalnego życzenia dotyczącego autografu/dedykacji prosimy wyrazić taką chęć w uwagach do zamówienia.

 

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg
Wymiary 21 × 15 × 3 cm