Atlas Napojów Energetycznych (EBOOK)

25,00 

Opis

Na chwilę obecną nie mamy jeszcze w pełni zautomatyzowanego procesu kupowania plików przez sklep, w związku z czym po opłaceniu zamówienia i zaksięgowaniu przelewu musimy ręcznie przesłać wam link do ściągnięcia plików – przepraszamy za zamieszanie. W związku z tym może to potrwać kilka godzin od momentu zaksięgowania wpłaty.

W skład produktu wchodzą dwie wersje plików – EPUB + MOBI.

Autor tej publikacji przez ponad rok zbierał, kupował, zdobywał rozmaite napoje energetyzujące z kraju i ze świata, od mniejszych i większych podmiotów odpowiedzialnych za markę i dystrybucję produktu, a następnie opisywał je na swoim prywatnym fejsbukowym profilu. Niniejsza książka jest zbiorem tych postów – trochę luźnych recenzji dotyczących smaku, aromatu i właściwości, a trochę jeszcze luźniejszych opowieści o małych polskich firmach i współczesnym kapitalizmie. Całość została uzupełniona wstępem autorstwa Pawła Starca oraz esejem opisującym całą historię słynnego konfliktu o napój „Tiger” od strony prawno-chronologicznej.

„Atlas napojów energetycznych” to łącznie sto dwadzieścia opisywanych napojów, czterysta pięćdziesiąt stron oraz osiemdziesiąt pięć fotografii.